Język:

www.avprojekt.com › produkty

Jednostki centralne

 

 

ipCUE alpha

Jednostka centralna pracująca w sieci Ethernet IP. Przeznaczona do pracy w średnio i mocno rozbudowanych systemach. Obudowa pozwalająca na montaż w szafach rackowych 19". 

 

ipCUE beta

Jednostka centralna pracująca w sieci Ethernet IP. Przeznaczona do pracy w prostych systemach. Obudowa pozwalająca na montaż w szafach rackowych 19".      

 

ipCUE delta

Jednostka centralna pracująca w sieci Ethernet IP. Przeznaczona do pracy w bardzo rozbudowanych systemach. Obudowa pozwalająca na montaż w szafach rackowych 19".    

 

ipCUE epsilon

Jednostka centralna pracująca w sieci Ethernet IP. Przeznaczona do pracy w średniorozbudowanych systemach. Obudowa pozwalająca na montaż w szafach rackowych 19". 

 

ipCUE sigma

Jednostka centralna pracująca w sieci Ethernet IP. Przeznaczona do centralnego sterowania pojedynczym pomieszczeniem w połączeniu z modułami przekaźnikowymi, ściemniaczami oraz innymi interfejsami. 

 

ipCUE gamma

Jednostka centralna pracująca w sieci Ethernet IP. Przeznaczona do sterowania pojedynczych pomieszczeń lub małych domów. Obudowa umożliwiająca montaż na standardowych szynach DIN. 

 

1998-2009 AV PROJEKT

Strona główna | Aktualności | O firmie | Referencje | Kontakt